SC53LC-150
BelBel
SC53LC-150 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SC53LC-150
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 15UH 1.6A 126 MOHM SMD
listoch: SC53LC-150.pdf
  • správa
Špecifikácie SC53LC-150
Číslo dielu SC53LC-150 Výrobca Bel
popis FIXED IND 15UH 1.6A 126 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 152522 pcs Dátový hárok SC53LC-150.pdf
typ - tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
tienenie Shielded séria SC53LC
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 595-1376-2
SC53LC-150M
SC53LC150
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro - Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 15µH Výška - sedenie (Max) 0.118" (3.00mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 15µH Shielded Inductor 1.6A 126 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 126 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 1.6A
Aktuálny - Sýtosť 1.05A
Súvisiace produkty
SC53LC-3R3
SC53LC-3R3
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 3.3UH 3.42A 51 MOHM
Skladom: 123907 pcs
Stiahnuť ▼: SC53LC-3R3.pdf
RFQ
SC53FU-6R8
SC53FU-6R8
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 6.8UH 1.6A 104 MOHM
Skladom: 140723 pcs
Stiahnuť ▼: SC53FU-6R8.pdf
RFQ
SC53LC-220
SC53LC-220
popis: FIXED IND 22UH 1.28A 190 MOHM
Stiahnuť ▼: SC53LC-220.pdf
SC53LC-101
SC53LC-101
popis: FIXED IND 100UH 580MA 860 MOHM
Stiahnuť ▼: SC53LC-101.pdf
SC53FU-8R2
SC53FU-8R2
popis: FIXED IND 8.2UH 1.5A 117 MOHM
Stiahnuť ▼: SC53FU-8R2.pdf
SC53LC-330
SC53LC-330
popis: FIXED IND 33UH 1.09A 288 MOHM
Stiahnuť ▼: SC53LC-330.pdf
SC53LC-2R0
SC53LC-2R0
popis: FIXED IND 2UH 3.6A 38 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC53LC-2R0.pdf
SC53FU-820
SC53FU-820
popis: FIXED IND 82UH 500MA 1 OHM SMD
Stiahnuť ▼: SC53FU-820.pdf
SC53LC-221
SC53LC-221
popis: FIXED IND 220UH 390MA 2.04 OHM
Stiahnuť ▼: SC53LC-221.pdf
SC53LC-100
SC53LC-100
popis: FIXED IND 10UH 2A 105 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC53LC-100.pdf
SC53FU-821
SC53FU-821
popis: FIXED IND 820UH 150MA 10.4 OHM
Stiahnuť ▼: SC53FU-821.pdf
SC53LC-151
SC53LC-151
popis: FIXED IND 150UH 460MA 1.24 OHM
Stiahnuť ▼: SC53LC-151.pdf
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety