SC10F-102
BelBel
SC10F-102 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SC10F-102
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 1MH 440MA 2.8 OHM SMD
listoch: SC10F-102.pdf
  • správa
Špecifikácie SC10F-102
Číslo dielu SC10F-102 Výrobca Bel
popis FIXED IND 1MH 440MA 2.8 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 131332 pcs Dátový hárok SC10F-102.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.453" L x 0.382" W (11.50mm x 9.70mm)
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro -
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 1mH
Výška - sedenie (Max) 0.197" (5.00mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 1mH Unshielded Wirewound Inductor 440mA 2.8 Ohm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 2.8 Ohm Max
Aktuálne hodnotenie 440mA Aktuálny - Sýtosť 310mA
Súvisiace produkty
SC10F-151
SC10F-151
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 150UH 1.2A 400 MOHM
Skladom: 149130 pcs
Stiahnuť ▼: SC10F-151.pdf
RFQ
SC108-681
SC108-681
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 680UH 720MA 1.18 OHM
Skladom: 118809 pcs
Stiahnuť ▼: SC108-681.pdf
SC10F-101
popis: FIXED IND 100UH 1.6A 270 MOHM
Stiahnuť ▼: SC10F-101.pdf
popis: FIXED IND 82UH 2A 190 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC108-820.pdf
SC10F-150
SC10F-150
popis: FIXED IND 15UH 3.8A 58 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC10F-150.pdf
popis: FIXED IND 68UH 2.3A 150 MOHM SMD
SC10F-122
SC10F-122
popis: FIXED IND 1.2MH 400MA 3.67 OHM
SC10F-121
popis: FIXED IND 120UH 1.4A 330 MOHM
SC10F-120
popis: FIXED IND 12UH 4.2A 50 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC10F-120.pdf
SC10F-152
SC10F-152
popis: FIXED IND 1.5MH 360MA 4.37 OHM
Stiahnuť ▼: SC10F-152.pdf
popis: FIXED IND 820UH 700MA 1.38 OHM
SC10F-100
SC10F-100
popis: FIXED IND 10UH 4.5A 47 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC10F-100.pdf
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety