SC10F-100
BelBel
SC10F-100 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SC10F-100
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 10UH 4.5A 47 MOHM SMD
listoch: SC10F-100.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
800 pcs
  • správa
Špecifikácie SC10F-100
Číslo dielu SC10F-100 Výrobca Bel
popis FIXED IND 10UH 4.5A 47 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 154853 pcs Dátový hárok SC10F-100.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.453" L x 0.382" W (11.50mm x 9.70mm)
tienenie Unshielded séria SC10F
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro -
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 10µH
Výška - sedenie (Max) 0.197" (5.00mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 10µH Unshielded Wirewound Inductor 4.5A 47 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 47 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 4.5A Aktuálny - Sýtosť 2.6A
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
SC108-820
SC108-820
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 82UH 2A 190 MOHM SMD
Skladom: 101187 pcs
Stiahnuť ▼: SC108-820.pdf
RFQ
SC10F-121
SC10F-121
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 120UH 1.4A 330 MOHM
Skladom: 150223 pcs
Stiahnuť ▼: SC10F-121.pdf
RFQ
popis: FIXED IND 560UH 730MA 1.04 OHM
Stiahnuť ▼: SC108-561.pdf
SC10F-120
SC10F-120
popis: FIXED IND 12UH 4.2A 50 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC10F-120.pdf
popis: FIXED IND 820UH 700MA 1.38 OHM
popis: FIXED IND 68UH 2.3A 150 MOHM SMD
SC10F-122
SC10F-122
popis: FIXED IND 1.2MH 400MA 3.67 OHM
Stiahnuť ▼: SC10F-122.pdf
popis: FIXED IND 56UH 2.4A 120 MOHM SMD
popis: FIXED IND 680UH 720MA 1.18 OHM
SC10F-101
SC10F-101
popis: FIXED IND 100UH 1.6A 270 MOHM
Stiahnuť ▼: SC10F-101.pdf
SC10F-150
SC10F-150
popis: FIXED IND 15UH 3.8A 58 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC10F-150.pdf
SC10F-102
SC10F-102
popis: FIXED IND 1MH 440MA 2.8 OHM SMD
Stiahnuť ▼: SC10F-102.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety