SC10F-151
BelBel
SC10F-151 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SC10F-151
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 150UH 1.2A 400 MOHM
listoch: SC10F-151.pdf
  • správa
Špecifikácie SC10F-151
Číslo dielu SC10F-151 Výrobca Bel
popis FIXED IND 150UH 1.2A 400 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 149130 pcs Dátový hárok SC10F-151.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.453" L x 0.382" W (11.50mm x 9.70mm)
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro -
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 150µH
Výška - sedenie (Max) 0.197" (5.00mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 150µH Unshielded Wirewound Inductor 1.2A 400 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 400 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 1.2A Aktuálny - Sýtosť 800mA
Súvisiace produkty
SC10F-270
SC10F-270
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 27UH 2.6A 87 MOHM SMD
Skladom: 132203 pcs
Stiahnuť ▼: SC10F-270.pdf
RFQ
SC10F-181
SC10F-181
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 180UH 1.02A 530 MOHM
Skladom: 138016 pcs
Stiahnuť ▼: SC10F-181.pdf
SC10F-101
popis: FIXED IND 100UH 1.6A 270 MOHM
SC10F-122
popis: FIXED IND 1.2MH 400MA 3.67 OHM
SC10F-121
popis: FIXED IND 120UH 1.4A 330 MOHM
Stiahnuť ▼: SC10F-121.pdf
SC10F-220
SC10F-220
popis: FIXED IND 22UH 3A 75 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC10F-220.pdf
SC10F-152
SC10F-152
popis: FIXED IND 1.5MH 360MA 4.37 OHM
SC10F-102
popis: FIXED IND 1MH 440MA 2.8 OHM SMD
Stiahnuť ▼: SC10F-102.pdf
SC10F-221
SC10F-221
popis: FIXED IND 220UH 920MA 600 MOHM
Stiahnuť ▼: SC10F-221.pdf
SC10F-180
SC10F-180
popis: FIXED IND 18UH 3.4A 67 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC10F-180.pdf
SC10F-150
SC10F-150
popis: FIXED IND 15UH 3.8A 58 MOHM SMD
SC10F-120
popis: FIXED IND 12UH 4.2A 50 MOHM SMD
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety