EP4CE115F23I7
Altera (Intel® Programmable Solutions Group)Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EP4CE115F23I7
Výrobca / Značka: Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
Popis produktu IC FPGA 280 I/O 484FBGA
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Stav zásob 179 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 179 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
60 pcs
  • správa
Špecifikácie EP4CE115F23I7
Číslo dielu EP4CE115F23I7 Výrobca Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
popis IC FPGA 280 I/O 484FBGA Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Napätie - Napájanie 1.15 V ~ 1.25 V Celkový počet bitov RAM 3981312
Balík dodávateľov zariadení 484-FBGA (23x23) séria Cyclone® IV E
Balík / puzdro 484-BGA Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C (TJ)