EP4CE115F23C8N
Intel® FPGAsIntel® FPGAs
Intel® FPGAs
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EP4CE115F23C8N
Výrobca / Značka: Intel® FPGAs
Popis produktu IC FPGA 280 I/O 484FBGA
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 337 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 337 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie EP4CE115F23C8N
Číslo dielu EP4CE115F23C8N Výrobca Intel® FPGAs
popis IC FPGA 280 I/O 484FBGA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - Napájanie 1.15 V ~ 1.25 V Celkový počet bitov RAM 3981312
Balík dodávateľov zariadení 484-FBGA (23x23) séria Cyclone® IV E
Balík / puzdro 484-BGA Ostatné mená 544-1468
Prevádzková teplota 0°C ~ 85°C (TJ) Počet logických prvkov / buniek 114480