EP4CE115F29C7N
Altera (Intel® Programmable Solutions Group)Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
EP4CE115F29C7N Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EP4CE115F29C7N
Výrobca / Značka: Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
Popis produktu IC FPGA 528 I/O 780FBGA
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 203 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 203 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie EP4CE115F29C7N
Číslo dielu EP4CE115F29C7N Výrobca Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
popis IC FPGA 528 I/O 780FBGA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - Napájanie 1.15 V ~ 1.25 V Celkový počet bitov RAM 3981312
Balík dodávateľov zariadení 780-FBGA (29x29) séria Cyclone® IV E
Balík / puzdro 780-BGA Ostatné mená 544-2827
EP4CE115F29C7N-ND
Prevádzková teplota 0°C ~ 85°C (TJ) Počet logických prvkov / buniek 114480