SDS850R-222N
API DelevanAPI Delevan
SDS850R-222N Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SDS850R-222N
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 2.2UH 2.5A 40 MOHM SMD
listoch: SDS850R-222N.pdf
  • správa
Špecifikácie SDS850R-222N
Číslo dielu SDS850R-222N Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 2.2UH 2.5A 40 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 72458 pcs Dátový hárok SDS850R-222N.pdf
typ Wirewound tolerancia ±30%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.413" L x 0.315" W (10.50mm x 8.00mm)