SDS850R-184M
API DelevanAPI Delevan
SDS850R-184M Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SDS850R-184M
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 180UH 350MA 1.05 OHM
listoch: SDS850R-184M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie SDS850R-184M
Číslo dielu SDS850R-184M Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 180UH 350MA 1.05 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 45955 pcs Dátový hárok SDS850R-184M.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.413" L x 0.315" W (10.50mm x 8.00mm)