SDS850R-123M
API DelevanAPI Delevan
SDS850R-123M Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SDS850R-123M
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 12UH 1.4A 120 MOHM SMD
listoch: SDS850R-123M.pdf
  • správa
Špecifikácie SDS850R-123M
Číslo dielu SDS850R-123M Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 12UH 1.4A 120 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 65357 pcs Dátový hárok SDS850R-123M.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.413" L x 0.315" W (10.50mm x 8.00mm)