S1812-823J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: S1812-823J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 82UH 196MA 5.2 OHM SMD
listoch: S1812-823J.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
650 pcs
  • správa
Špecifikácie S1812-823J
Číslo dielu S1812-823J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 82UH 196MA 5.2 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 60217 pcs Dátový hárok S1812-823J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení 1812 (4532 Metric) Veľkosť / rozmer 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
tienenie Shielded séria S1812
hodnotenie - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1812 (4532 Metric)
Ostatné mená S1812-823J 650 TR Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnosť 82µH Výška - sedenie (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 7.2MHz Detailný popis 82µH Shielded Inductor 196mA 5.2 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC odpor (DCR) 5.2 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 196mA