S1812-824K
API DelevanAPI Delevan
S1812-824K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: S1812-824K
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 820UH 71MA 40 OHM SMD
listoch: S1812-824K.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie S1812-824K
Číslo dielu S1812-824K Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 820UH 71MA 40 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 65650 pcs Dátový hárok S1812-824K.pdf
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení 1812 Veľkosť / rozmer 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
tienenie Shielded séria S1812
hodnotenie - Q @ Freq 40 @ 790kHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1812 (4532 Metric)
Ostatné mená DN1147TR
S1812-824K TR 500
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jadro Ferrite
Frekvencia indukčnosti - test 790kHz indukčnosť 820µH
Výška - sedenie (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 2.2MHz
Detailný popis 820µH Shielded Inductor 71mA 40 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC odpor (DCR) 40 Ohm Max
Aktuálne hodnotenie 71mA Aktuálny - Sýtosť -