S1812-822J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: S1812-822J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 8.2UH 372MA 1.44 OHM
listoch: S1812-822J.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
650 pcs
  • správa
Špecifikácie S1812-822J
Číslo dielu S1812-822J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 8.2UH 372MA 1.44 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 57418 pcs Dátový hárok S1812-822J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení 1812 (4532 Metric) Veľkosť / rozmer 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
tienenie Shielded séria S1812
hodnotenie - Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1812 (4532 Metric)
Ostatné mená S1812-822J 650 TR Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnosť 8.2µH Výška - sedenie (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 30MHz Detailný popis 8.2µH Shielded Inductor 372mA 1.44 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC odpor (DCR) 1.44 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 372mA