S1812-821K
API DelevanAPI Delevan
S1812-821K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: S1812-821K
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 820NH 614MA 530 MOHM
listoch: S1812-821K.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie S1812-821K
Číslo dielu S1812-821K Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 820NH 614MA 530 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 71092 pcs Dátový hárok S1812-821K.pdf
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení 1812 Veľkosť / rozmer 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
tienenie Shielded séria S1812
hodnotenie - Q @ Freq 40 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1812 (4532 Metric)
Ostatné mená DN1111TR
S1812-821K TR 500
S1812-821M
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jadro Iron
Frekvencia indukčnosti - test 25MHz indukčnosť 820nH
Výška - sedenie (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 155MHz
Detailný popis 820nH Shielded Inductor 614mA 530 mOhm Max 1812 (4532 Metric) DC odpor (DCR) 530 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 614mA Aktuálny - Sýtosť -