PTKM50-50H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PTKM50-50H
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 50UH 3.93A 35 MOHM TH
listoch: PTKM50-50H.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie PTKM50-50H
Číslo dielu PTKM50-50H Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 50UH 3.93A 35 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 13431 pcs Dátový hárok PTKM50-50H.pdf
typ Toroidal tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.625" Dia (15.87mm)
tienenie Shielded séria PTKM
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená PTKM50-50H BULK 100 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 50µH Výška - sedenie (Max) 0.300" (7.62mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 7MHz Detailný popis 50µH Shielded Toroidal Inductor 3.93A 35 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 35 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 3.93A
Aktuálny - Sýtosť 700mA