PTKM50-30SM
Prehľad produktov
Číslo dielu: PTKM50-30SM
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 50UH 1.81A 100 MOHM
listoch: PTKM50-30SM.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie PTKM50-30SM
Číslo dielu PTKM50-30SM Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 50UH 1.81A 100 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 13755 pcs Dátový hárok PTKM50-30SM.pdf
typ Toroidal tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.440" L x 0.440" W (11.18mm x 11.18mm)
tienenie Shielded séria PTKM-SM
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená DN3389
PTKM50-30SM BULK 100
PTKM5030SM
Prevádzková teplota -
Typ montáže Surface Mount Materiál - jadro Ferrite
Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvencia indukčnosti - test 1kHz indukčnosť 50µH
Výška - sedenie (Max) 0.400" (10.16mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 10MHz
Detailný popis 50µH Shielded Toroidal Inductor 1.81A 100 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 100 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 1.81A Aktuálny - Sýtosť 350mA