PTKM50-59H
Prehľad produktov
Číslo dielu: PTKM50-59H
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 50UH 6.9A 22 MOHM TH
listoch: PTKM50-59H.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie PTKM50-59H
Číslo dielu PTKM50-59H Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 50UH 6.9A 22 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 11947 pcs Dátový hárok PTKM50-59H.pdf
typ Toroidal tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 1.100" Dia (27.94mm)
tienenie Shielded séria PTKM
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená PTKM50-59H BULK 100 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 50µH Výška - sedenie (Max) 0.475" (12.06mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 4MHz Detailný popis 50µH Shielded Toroidal Inductor 6.9A 22 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 22 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 6.9A
Aktuálny - Sýtosť 3.3A