PT500R-1750HM
Prehľad produktov
Číslo dielu: PT500R-1750HM
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 500UH 5A 160 MOHM TH
  • správa
Špecifikácie PT500R-1750HM
Číslo dielu PT500R-1750HM Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 500UH 5A 160 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 14525 pcs Dátový hárok
typ Toroidal tolerancia ±15%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 1.750" Dia (44.45mm)
tienenie Unshielded séria PTR
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená PT500R-1750HM BULK 100 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro - Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 500µH Výška - sedenie (Max) 0.750" (19.05mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 500µH Unshielded Toroidal Inductor 5A 160 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 160 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 5A
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
PT500R-1450HM
PT500R-1450HM
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 500UH 3.4A 220 MOHM TH