PT500R-1450
Prehľad produktov
Číslo dielu: PT500R-1450
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 500UH 3.4A 220 MOHM TH
  • správa
Špecifikácie PT500R-1450
Číslo dielu PT500R-1450 Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 500UH 3.4A 220 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 12999 pcs Dátový hárok
typ Toroidal tolerancia ±15%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 1.450" Dia x 0.580" W (36.83mm x 14.73mm)
tienenie Unshielded séria PTR
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená PT500R-1450 BULK 100 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro - Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 500µH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 500µH Unshielded Toroidal Inductor 3.4A 220 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 220 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 3.4A