PT500R-1750
Prehľad produktov
Číslo dielu: PT500R-1750
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 500UH 5A 160 MOHM TH
  • správa
Špecifikácie PT500R-1750
Číslo dielu PT500R-1750 Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 500UH 5A 160 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 14402 pcs Dátový hárok
typ Toroidal tolerancia ±15%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 1.750" Dia x 0.750" W (44.45mm x 19.05mm)
tienenie Unshielded séria PTR
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená PT500R-1750 BULK 100 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro - Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 500µH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 500µH Unshielded Toroidal Inductor 5A 160 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 160 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 5A
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
PT500R-1750-VM
PT500R-1750-VM
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 500UH 5A 160 MOHM TH
Skladom: 12661 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
PT500R-1750HM
PT500R-1750HM
výrobcovia: API Delevan
Skladom: 14525 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
PT5009
PT5009
výrobcovia: Pulse Electronics Corporation
popis: IC CHIP
popis: IC CHIP
PT500R-2000HM
PT500R-2000HM
popis: FIXED IND 500UH 8A 90 MOHM TH
PT500R-1450-VM
PT500R-1450-VM
popis: FIXED IND 500UH 3.4A 220 MOHM TH
PT500R-1450
PT500R-1450
PT501
PT501
výrobcovia: Sharp Microelectronics
popis: PHOTO TRANS CLR LEN 800NM TO-18
Stiahnuť ▼: PT501.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety