PT100R-1260-VM
Prehľad produktov
Číslo dielu: PT100R-1260-VM
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 100UH 7.8A 35 MOHM TH
  • správa
Špecifikácie PT100R-1260-VM
Číslo dielu PT100R-1260-VM Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 100UH 7.8A 35 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 9753 pcs Dátový hárok
typ Toroidal tolerancia ±15%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 1.250" L x 0.700" W (31.75mm x 17.78mm)
tienenie Unshielded séria PTR
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená PT100R-1260-VM BULK 100 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro - Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 100µH Výška - sedenie (Max) 1.390" (35.31mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 100µH Unshielded Toroidal Inductor 7.8A 35 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 35 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 7.8A
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
PT100R-1260HM
PT100R-1260HM
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 100UH 7.8A 35 MOHM TH
Skladom: 13965 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
PT100R-1260
PT100R-1260
výrobcovia: API Delevan