PT100R-1100HM
Prehľad produktov
Číslo dielu: PT100R-1100HM
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 100UH 5.1A 50 MOHM TH
  • správa
Špecifikácie PT100R-1100HM
Číslo dielu PT100R-1100HM Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 100UH 5.1A 50 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 16310 pcs Dátový hárok
typ Toroidal tolerancia ±15%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 1.100" Dia (27.94mm)
tienenie Unshielded séria PTR
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená PT100R-1100HM BULK 100 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro - Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 100µH Výška - sedenie (Max) 0.500" (12.70mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 100µH Unshielded Toroidal Inductor 5.1A 50 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 50 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 5.1A