PT100R-1000-VM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PT100R-1000-VM
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 100UH 3.5A 80 MOHM TH
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie PT100R-1000-VM
Číslo dielu PT100R-1000-VM Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 100UH 3.5A 80 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 9133 pcs Dátový hárok
typ Toroidal tolerancia ±15%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.950" L x 0.600" W (24.13mm x 15.24mm)
tienenie Unshielded séria PTR
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená PT100R-1000-VM BULK 100 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro - Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 100µH Výška - sedenie (Max) 1.230" (31.24mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 100µH Unshielded Toroidal Inductor 3.5A 80 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 80 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 3.5A