P1330-562K
API DelevanAPI Delevan
P1330-562K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: P1330-562K
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 5.6UH 1.11A 145 MOHM
  • správa
Špecifikácie P1330-562K
Číslo dielu P1330-562K Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 5.6UH 1.11A 145 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 73372 pcs Dátový hárok
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.313" L x 0.115" W (7.94mm x 2.92mm)
Ostatné mená DN3269TR
P1330-562K TR 500
P1330562K
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jadro Ferrite
Frekvencia indukčnosti - test 1kHz indukčnosť 5.6µH
Výška - sedenie (Max) 0.145" (3.68mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 5.6µH Unshielded Inductor 1.11A 145 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 145 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 1.11A Aktuálny - Sýtosť 612mA