P1330-474K
API DelevanAPI Delevan
P1330-474K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: P1330-474K
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 470UH 161MA 6 OHM SMD
  • správa
Špecifikácie P1330-474K
Číslo dielu P1330-474K Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 470UH 161MA 6 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 77482 pcs Dátový hárok
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.313" L x 0.115" W (7.94mm x 2.92mm)
Ostatné mená DN3292TR
P1330-474K TR 500
P1330474K
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jadro Ferrite
Frekvencia indukčnosti - test 1kHz indukčnosť 470µH
Výška - sedenie (Max) 0.145" (3.68mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 470µH Unshielded Inductor 161mA 6 Ohm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 6 Ohm Max
Aktuálne hodnotenie 161mA Aktuálny - Sýtosť 41mA