P1330-562J
API DelevanAPI Delevan
P1330-562J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: P1330-562J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 5.6UH 1.11A 145 MOHM
  • správa
Špecifikácie P1330-562J
Číslo dielu P1330-562J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 5.6UH 1.11A 145 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 71152 pcs Dátový hárok
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.325" L x 0.125" W (8.26mm x 3.18mm)
Ostatné mená P1330-562J TR 500 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 5.6µH Výška - sedenie (Max) 0.145" (3.68mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 5.6µH Unshielded Inductor 1.11A 145 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 145 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 1.11A
Aktuálny - Sýtosť 612mA