2512R-222J
Prehľad produktov
Číslo dielu: 2512R-222J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 2.2UH 1A 400 MOHM SMD
listoch: 2512R-222J.pdf
  • správa
Špecifikácie 2512R-222J
Číslo dielu 2512R-222J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 2.2UH 1A 400 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 72309 pcs Dátový hárok 2512R-222J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Ostatné mená 2512R-222J TR 750 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnosť 2.2µH Výška - sedenie (Max) 0.110" (2.79mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 2.2µH Unshielded Inductor 1A 400 mOhm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 400 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 1A
Aktuálny - Sýtosť 750mA
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
2512R-222G
2512R-222G
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 2.2UH 1A 400 MOHM SMD
Skladom: 32612 pcs
Stiahnuť ▼: 2512R-222G.pdf
RFQ
2512R-183K
2512R-183K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 18UH 394MA 2.6 OHM SMD