2512R-183J
Prehľad produktov
Číslo dielu: 2512R-183J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 18UH 394MA 2.6 OHM SMD
listoch: 2512R-183J.pdf
  • správa
Špecifikácie 2512R-183J
Číslo dielu 2512R-183J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 18UH 394MA 2.6 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 67354 pcs Dátový hárok 2512R-183J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Ostatné mená 2512R-183J TR 750 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnosť 18µH Výška - sedenie (Max) 0.110" (2.79mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 18µH Unshielded Inductor 394mA 2.6 Ohm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 2.6 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 394mA
Aktuálny - Sýtosť 296mA
Súvisiace produkty
2512R-222K
2512R-222K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 2.2UH 1A 400 MOHM SMD