2512R-223J
Prehľad produktov
Číslo dielu: 2512R-223J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 22UH 340MA 3.5 OHM SMD
listoch: 2512R-223J.pdf
  • správa
Špecifikácie 2512R-223J
Číslo dielu 2512R-223J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 22UH 340MA 3.5 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 79536 pcs Dátový hárok 2512R-223J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Ostatné mená 2512R-223J TR 750 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnosť 22µH Výška - sedenie (Max) 0.110" (2.79mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 22µH Unshielded Inductor 340mA 3.5 Ohm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 3.5 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 340mA
Aktuálny - Sýtosť 255mA
Súvisiace produkty
2512R-272J
2512R-272J
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 2.7UH 865MA 540 MOHM
Skladom: 84501 pcs
Stiahnuť ▼: 2512R-272J.pdf
RFQ
2512R-272G
2512R-272G
výrobcovia: API Delevan
Skladom: 29198 pcs
Stiahnuť ▼: 2512R-272G.pdf
RFQ
2512R-222K
2512R-222K
popis: FIXED IND 2.2UH 1A 400 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: 2512R-222K.pdf
2512R-223F
2512R-223F
popis: FIXED IND 22UH 340MA 3.5 OHM SMD
Stiahnuť ▼: 2512R-223F.pdf
2512R-223G
2512R-223G
Stiahnuť ▼: 2512R-223G.pdf
2512R-223K
2512R-223K
Stiahnuť ▼: 2512R-223K.pdf
2512R-272K
2512R-272K