1812R-563G
API DelevanAPI Delevan
1812R-563G Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1812R-563G
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 56UH 191MA 5.5 OHM SMD
listoch: 1812R-563G.pdf
  • správa
Špecifikácie 1812R-563G
Číslo dielu 1812R-563G Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 56UH 191MA 5.5 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 52929 pcs Dátový hárok 1812R-563G.pdf
typ - tolerancia ±2%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
tienenie Unshielded séria 1812R
hodnotenie - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 1812R-563G TR 650 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnosť 56µH Výška - sedenie (Max) 0.190" (4.83mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 9MHz Detailný popis 56µH Unshielded Inductor 191mA 5.5 Ohm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 5.5 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 191mA