1812R-562J
API DelevanAPI Delevan
1812R-562J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1812R-562J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 5.6UH 427MA 1.1 OHM
listoch: 1812R-562J.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 1812R-562J
Číslo dielu 1812R-562J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 5.6UH 427MA 1.1 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 88962 pcs Dátový hárok 1812R-562J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení 1812 Veľkosť / rozmer 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
tienenie Unshielded séria 1812R
hodnotenie - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1812 (4532 Metric)
Ostatné mená 1812R-562J TR 500
1812R562J
DN42138JTR
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnosť 5.6µH Výška - sedenie (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 33MHz Detailný popis 5.6µH Unshielded Inductor 427mA 1.1 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC odpor (DCR) 1.1 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 427mA
Súvisiace produkty
1812R-562H
1812R-562H
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 5.6UH 427MA 1.1 OHM
Skladom: 65162 pcs
Stiahnuť ▼: 1812R-562H.pdf
RFQ
1812R-561J
1812R-561J
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 560NH 409MA 1.2 OHM
Skladom: 78123 pcs
Stiahnuť ▼: 1812R-561J.pdf
RFQ
1812R-562K
1812R-562K
Stiahnuť ▼: 1812R-562K.pdf
1812R-561H
1812R-561H
Stiahnuť ▼: 1812R-561H.pdf
1812R-563H
1812R-563H
popis: FIXED IND 56UH 191MA 5.5 OHM SMD
Stiahnuť ▼: 1812R-563H.pdf
1812R-561K
1812R-561K
Stiahnuť ▼: 1812R-561K.pdf
1812R-563G
1812R-563G
Stiahnuť ▼: 1812R-563G.pdf
1812R-563K
1812R-563K