1812R-564G
API DelevanAPI Delevan
1812R-564G Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1812R-564G
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 560UH 82MA 30 OHM SMD
listoch: 1812R-564G.pdf
  • správa
Špecifikácie 1812R-564G
Číslo dielu 1812R-564G Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 560UH 82MA 30 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 54205 pcs Dátový hárok 1812R-564G.pdf
typ - tolerancia ±2%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
tienenie Unshielded séria 1812R
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 790kHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 1812R-564G TR 650 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 790kHz
indukčnosť 560µH Výška - sedenie (Max) 0.190" (4.83mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 3MHz Detailný popis 560µH Unshielded Inductor 82mA 30 Ohm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 30 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 82mA
Súvisiace produkty
1812R-564J
1812R-564J
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 560UH 82MA 30 OHM SMD
Skladom: 82439 pcs
Stiahnuť ▼: 1812R-564J.pdf
RFQ
1812R-564F
1812R-564F
výrobcovia: API Delevan
Skladom: 32848 pcs
Stiahnuť ▼: 1812R-564F.pdf
RFQ
1812R-680K
1812R-680K
popis: FIXED IND 68NH 770MA 250 MOHM