1331R-223J
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1331R-223J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 22UH 96MA 4.9 OHM SMD
listoch: 1331R-223J.pdf
  • správa
Špecifikácie 1331R-223J
Číslo dielu 1331R-223J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 22UH 96MA 4.9 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 32702 pcs Dátový hárok 1331R-223J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
tienenie Shielded séria 1331R
hodnotenie - Q @ Freq 40 @ 2.5MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 1331R-223J TR 500 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnosť 22µH Výška - sedenie (Max) 0.145" (3.68mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 24MHz Detailný popis 22µH Shielded Inductor 96mA 4.9 Ohm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 4.9 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 96mA
Aktuálny - Sýtosť 96mA
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
1331R-271J
1331R-271J
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 270NH 530MA 160 MOHM
Skladom: 39690 pcs
Stiahnuť ▼: 1331R-271J.pdf
RFQ
1331R-223H
1331R-223H
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 22UH 96MA 4.9 OHM SMD
Skladom: 20938 pcs
Stiahnuť ▼: 1331R-223H.pdf
RFQ
1331R-224K
1331R-224K
popis: FIXED IND 220UH 64MA 11 OHM SMD
Stiahnuť ▼: 1331R-224K.pdf
1331R-271H
1331R-271H
Stiahnuť ▼: 1331R-271H.pdf
1331R-221K
1331R-221K
popis: FIXED IND 220NH 545MA 150 MOHM
Stiahnuť ▼: 1331R-221K.pdf
1331R-221J
1331R-221J
Stiahnuť ▼: 1331R-221J.pdf
1331R-222K
1331R-222K
popis: FIXED IND 2.2UH 202MA 1.1 OHM
Stiahnuť ▼: 1331R-222K.pdf
1331R-222J
1331R-222J
Stiahnuť ▼: 1331R-222J.pdf
1331R-222H
1331R-222H
Stiahnuť ▼: 1331R-222H.pdf
1331R-223K
1331R-223K
Stiahnuť ▼: 1331R-223K.pdf
1331R-224J
1331R-224J