1331R-224J
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1331R-224J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 220UH 64MA 11 OHM SMD
listoch: 1331R-224J.pdf
  • správa
Špecifikácie 1331R-224J
Číslo dielu 1331R-224J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 220UH 64MA 11 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 39315 pcs Dátový hárok 1331R-224J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
tienenie Shielded séria 1331R
hodnotenie - Q @ Freq 35 @ 790kHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 1331R-224J TR 500 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 790kHz
indukčnosť 220µH Výška - sedenie (Max) 0.145" (3.68mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 10MHz Detailný popis 220µH Shielded Inductor 64mA 11 Ohm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 11 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 64mA
Aktuálny - Sýtosť 20mA
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
1331R-223J
1331R-223J
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 22UH 96MA 4.9 OHM SMD
Skladom: 32702 pcs
Stiahnuť ▼: 1331R-223J.pdf
RFQ
1331R-224K
1331R-224K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 220UH 64MA 11 OHM SMD
Skladom: 51170 pcs
Stiahnuť ▼: 1331R-224K.pdf
RFQ
1331R-223H
1331R-223H
Stiahnuť ▼: 1331R-223H.pdf
1331R-271K
1331R-271K
popis: FIXED IND 270NH 530MA 160 MOHM