1331R-221J
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1331R-221J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 220NH 545MA 150 MOHM
listoch: 1331R-221J.pdf
  • správa
Špecifikácie 1331R-221J
Číslo dielu 1331R-221J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 220NH 545MA 150 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 41969 pcs Dátový hárok 1331R-221J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
tienenie Shielded séria 1331R
hodnotenie - Q @ Freq 45 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 1331R-221J TR 500 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 220nH Výška - sedenie (Max) 0.145" (3.68mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 330MHz Detailný popis 220nH Shielded Inductor 545mA 150 mOhm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 150 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 545mA
Aktuálny - Sýtosť 545mA
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
1331R-183K
1331R-183K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 18UH 108MA 3.8 OHM SMD
Skladom: 45802 pcs
Stiahnuť ▼: 1331R-183K.pdf
RFQ
1331R-223H
1331R-223H
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 22UH 96MA 4.9 OHM SMD
Skladom: 20938 pcs
Stiahnuť ▼: 1331R-223H.pdf
RFQ
1331R-184K
1331R-184K
popis: FIXED IND 180UH 69MA 9.4 OHM SMD
Stiahnuť ▼: 1331R-184K.pdf
1331R-222K
1331R-222K
popis: FIXED IND 2.2UH 202MA 1.1 OHM