0805-7N5J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 0805-7N5J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 7.5NH 600MA 140 MOHM
listoch: 0805-7N5J.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie 0805-7N5J
Číslo dielu 0805-7N5J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 7.5NH 600MA 140 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4514 pcs Dátový hárok 0805-7N5J.pdf
typ Wirewound tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.090" L x 0.068" W (2.29mm x 1.73mm)
tienenie Unshielded séria 805
hodnotenie - Q @ Freq 50 @ 1GHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 0805-7N5J TR 2000 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jadro Ceramic
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 250MHz
indukčnosť 7.5nH Výška - sedenie (Max) 0.060" (1.52mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 4.5GHz Detailný popis 7.5nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 140 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 140 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 600mA