0805-68NK
Prehľad produktov
Číslo dielu: 0805-68NK
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 68NH 500MA 380 MOHM
listoch: 0805-68NK.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie 0805-68NK
Číslo dielu 0805-68NK Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 68NH 500MA 380 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5173 pcs Dátový hárok 0805-68NK.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.090" L x 0.068" W (2.29mm x 1.73mm)
tienenie Unshielded séria 805
hodnotenie - Q @ Freq 60 @ 500MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 0805-68NK TR 2000 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jadro Ceramic
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 200MHz
indukčnosť 68nH Výška - sedenie (Max) 0.060" (1.52mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 1.45GHz Detailný popis 68nH Unshielded Wirewound Inductor 500mA 380 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 380 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 500mA