0805-821J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 0805-821J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 820NH 180MA 2.35 OHM
listoch: 0805-821J.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie 0805-821J
Číslo dielu 0805-821J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 820NH 180MA 2.35 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4970 pcs Dátový hárok 0805-821J.pdf
typ Wirewound tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.090" L x 0.068" W (2.29mm x 1.73mm)
tienenie Unshielded séria 805
hodnotenie - Q @ Freq 23 @ 50MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 0805-821J TR 2000 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jadro Ceramic
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 820nH Výška - sedenie (Max) 0.060" (1.52mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 200MHz Detailný popis 820nH Unshielded Wirewound Inductor 180mA 2.35 Ohm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 2.35 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 180mA