0603-4N3J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 0603-4N3J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 4.3NH 700MA 63 MOHM
listoch: 0603-4N3J.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie 0603-4N3J
Číslo dielu 0603-4N3J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 4.3NH 700MA 63 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4946 pcs Dátový hárok 0603-4N3J.pdf
typ Wirewound tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.071" L x 0.045" W (1.80mm x 1.14mm)
tienenie Unshielded séria 603
hodnotenie - Q @ Freq 22 @ 250MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 0603-4N3J TR 4000 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jadro Ceramic
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 250MHz
indukčnosť 4.3nH Výška - sedenie (Max) 0.040" (1.02mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 5.8GHz Detailný popis 4.3nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 63 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 63 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 700mA