0603-43NJ
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 0603-43NJ
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 43NH 600MA 280 MOHM
listoch: 0603-43NJ.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie 0603-43NJ
Číslo dielu 0603-43NJ Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 43NH 600MA 280 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5344 pcs Dátový hárok 0603-43NJ.pdf
typ Wirewound tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.071" L x 0.045" W (1.80mm x 1.14mm)
tienenie Unshielded séria 603
hodnotenie - Q @ Freq 38 @ 200MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 0603-43NJ TR 4000 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jadro Ceramic
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 200MHz
indukčnosť 43nH Výška - sedenie (Max) 0.040" (1.02mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 2GHz Detailný popis 43nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 280 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 280 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 600mA