0603-3N9K
Prehľad produktov
Číslo dielu: 0603-3N9K
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 3.9NH 700MA 80 MOHM
listoch: 0603-3N9K.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie 0603-3N9K
Číslo dielu 0603-3N9K Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 3.9NH 700MA 80 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5862 pcs Dátový hárok 0603-3N9K.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.071" L x 0.045" W (1.80mm x 1.14mm)
tienenie Unshielded séria 603
hodnotenie - Q @ Freq 22 @ 250MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 0603-3N9K TR 4000 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jadro Ceramic
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 250MHz
indukčnosť 3.9nH Výška - sedenie (Max) 0.040" (1.02mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 6GHz Detailný popis 3.9nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 80 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 80 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 700mA