VEL36US120-US-JA
XP PowerXP Power
VEL36US120-US-JA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: VEL36US120-US-JA
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu FIXED PLUG ADAPTER, 36W, OUTPUT
listoch: VEL36US120-US-JA.pdf
  • správa
Špecifikácie VEL36US120-US-JA
Číslo dielu VEL36US120-US-JA Výrobca XP Power
popis FIXED PLUG ADAPTER, 36W, OUTPUT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 6736 pcs Dátový hárok VEL36US120-US-JA.pdf
závažia 0.324 lb (146.96g) Napätie - výstup 12V
Napätie - vstup 90 ~ 264 VAC Veľkosť / rozmer 3.70" L x 1.95" W x 2.11" H (94.0mm x 49.6mm x 53.6mm)
séria VEL36 (36W) Región použitý North America
Výkon (watty) 36W polarizácia Positive Center
Výstupný konektor Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm Ostatné mená 1470-3644
Prevádzková teplota 0°C ~ 60°C Žiadna spotreba energie zaťaženia 75mW (Max)
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ vstupu Fixed Blade
Vstupný konektor NEMA 1-15P formulár Wall Mount
efektívnosť Level VI, CoC Tier 2 Detailný popis 12V 36W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Prúd - výstup (Max) 3A Dĺžka kábla 59" (1.50m)