VEL24US240-US-JA
XP PowerXP Power
VEL24US240-US-JA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: VEL24US240-US-JA
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 24W
listoch: VEL24US240-US-JA.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie VEL24US240-US-JA
Číslo dielu VEL24US240-US-JA Výrobca XP Power
popis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 24W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 8155 pcs Dátový hárok VEL24US240-US-JA.pdf
závažia 0.188 lb (85.28g) Napätie - výstup 24V
Napätie - vstup 90 ~ 264 VAC Veľkosť / rozmer 3.54" L x 1.34" W x 1.87" H (90.0mm x 34.0mm x 47.5mm)
séria VEL24 (24W) Región použitý North America
Výkon (watty) 24W polarizácia Positive Center
Výstupný konektor Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm Ostatné mená 1470-3168
Prevádzková teplota 0°C ~ 50°C Žiadna spotreba energie zaťaženia 100mW (Max)
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ vstupu Fixed Blade
Vstupný konektor NEMA 1-15P formulár Wall Mount
efektívnosť Level VI, CoC Tier 2 Detailný popis 24V 24W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Prúd - výstup (Max) 1A Dĺžka kábla 59" (1.50m)