SDS120PT07B
XP PowerXP Power
SDS120PT07B Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SDS120PT07B
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu AC/DC CONVERTER 5V 12V -5V 120W
listoch: SDS120PT07B.pdf
Stav zásob 856 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 856 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie SDS120PT07B
Číslo dielu SDS120PT07B Výrobca XP Power
popis AC/DC CONVERTER 5V 12V -5V 120W Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 856 pcs Dátový hárok SDS120PT07B.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -5V
Napätie - výstup 2 12V Napätie - výstup 1 5V
Napätie - Izolácia 3000V Napätie - vstup 90 ~ 264 VAC
typ Open Frame séria SDS
Výkon (watty) 120W Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C (With Derating)
Počet výstupov 3 Typ montáže Chassis Mount
Minimálny požadovaný náklad Yes Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Vlastnosti Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input efektívnosť 80%
Detailný popis Open Frame AC DC Converter 3 Output 5V 12V -5V 15A, 6A, 800mA 90 ~ 264 VAC Input Prúd - výstup (Max) 15A, 6A, 800mA