SDS120PS48B-C
XP PowerXP Power
XP Power
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SDS120PS48B-C
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu AC/DC CONVERTER 48V 120W
listoch: SDS120PS48B-C.pdf
Stav zásob 859 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 859 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie SDS120PS48B-C
Číslo dielu SDS120PS48B-C Výrobca XP Power
popis AC/DC CONVERTER 48V 120W Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 859 pcs Dátový hárok SDS120PS48B-C.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 48V
Napätie - Izolácia 3000V Napätie - vstup 90 ~ 264 VAC
typ Enclosed séria SDS
Výkon (watty) 120W Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C (With Derating)
Počet výstupov 1 Typ montáže Chassis Mount
Minimálny požadovaný náklad No Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Vlastnosti Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input efektívnosť 80%
Detailný popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 2.5A 90 ~ 264 VAC Input Prúd - výstup (Max) 2.5A