QSB40024S24P
XP PowerXP Power
QSB40024S24P Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: QSB40024S24P
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 24V 398W
listoch: QSB40024S24P.pdf
  • správa
Špecifikácie QSB40024S24P
Číslo dielu QSB40024S24P Výrobca XP Power
popis DC DC CONVERTER 24V 398W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5266 pcs Dátový hárok QSB40024S24P.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 24V
Napätie - Izolácia 1500V Napätie - vstup (min) 9V
Napätie - vstup (Max) 36V typ Isolated Module
Balík dodávateľov zariadení Full Brick Veľkosť / rozmer 4.60" L x 2.40" W x 0.50" H (116.8mm x 61.0mm x 12.7mm)
séria QSB Výkon (watty) 398W
obal - Balík / puzdro Full Brick
Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C (With Derating) Počet výstupov 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
efektívnosť 87% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 16.6A 9V - 36V Input
Prúd - výstup (Max) 16.6A aplikácia ITE (Commercial)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
QSB40024S48P
QSB40024S48P
výrobcovia: XP Power
popis: DC DC CONVERTER 48V 398W
Skladom: 4486 pcs
Stiahnuť ▼: QSB40024S48P.pdf
RFQ
QSB40024S24
QSB40024S24
výrobcovia: XP Power
popis: DC DC CONVERTER 24V 400W