QSB40024S12
XP PowerXP Power
QSB40024S12 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: QSB40024S12
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 12V 400W
listoch: QSB40024S12.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 453 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 453 pcs
  • správa
Špecifikácie QSB40024S12
Číslo dielu QSB40024S12 Výrobca XP Power
popis DC DC CONVERTER 12V 400W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 453 pcs Dátový hárok QSB40024S12.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 12V Napätie - Izolácia 1.5kV
Napätie - vstup (min) 9V Napätie - vstup (Max) 36V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 4.60" L x 2.40" W x 0.50" H (116.8mm x 61.0mm x 12.7mm)
séria QSB Výkon (watty) 400W
obal Box Balík / puzdro 16-DIP Module
Ostatné mená 1470-4178
QSB40024S12-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C
efektívnosť 86% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 33.3A 9V - 36V Input
Prúd - výstup (Max) 33.3A Ovládacie funkcie Enable, Active High