QSB15024S15N
XP PowerXP Power
QSB15024S15N Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: QSB15024S15N
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 15V 150W
listoch: QSB15024S15N.pdf
  • správa
Špecifikácie QSB15024S15N
Číslo dielu QSB15024S15N Výrobca XP Power
popis DC DC CONVERTER 15V 150W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5463 pcs Dátový hárok QSB15024S15N.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 15V
Napätie - Izolácia 1500V Napätie - vstup (min) 9V
Napätie - vstup (Max) 36V typ Isolated Module
Balík dodávateľov zariadení Half Brick Veľkosť / rozmer 2.40" L x 2.28" W x 0.52" H (61.0mm x 57.9mm x 13.2mm)
séria QSB Výkon (watty) 150W
obal - Balík / puzdro Half Brick
Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C (With Derating) Počet výstupov 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
efektívnosť 87% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 10A 9V - 36V Input
Prúd - výstup (Max) 10A aplikácia ITE (Commercial)