QSB10048S3V3N
XP PowerXP Power
QSB10048S3V3N Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: QSB10048S3V3N
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 3.3V 99W
listoch: QSB10048S3V3N.pdf
  • správa
Špecifikácie QSB10048S3V3N
Číslo dielu QSB10048S3V3N Výrobca XP Power
popis DC DC CONVERTER 3.3V 99W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4706 pcs Dátový hárok QSB10048S3V3N.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 3.3V
Napätie - Izolácia 1500V Napätie - vstup (min) 18V
Napätie - vstup (Max) 75V typ Isolated Module
Balík dodávateľov zariadení Quarter Brick Veľkosť / rozmer 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
séria QSB Výkon (watty) 99W
obal - Balík / puzdro Quarter Brick
Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C (With Derating) Počet výstupov 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
efektívnosť 88% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 30A 18V - 75V Input
Prúd - výstup (Max) 30A aplikácia ITE (Commercial)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
QSB10048S3V3
QSB10048S3V3
výrobcovia: XP Power
popis: DC DC CONVERTER 3.3V 100W