PBM300PS05-C
XP PowerXP Power
PBM300PS05-C Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PBM300PS05-C
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu AC/DC CONVERTER 5.1V 300W
listoch: PBM300PS05-C.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 376 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 376 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
50 pcs
  • správa
Špecifikácie PBM300PS05-C
Číslo dielu PBM300PS05-C Výrobca XP Power
popis AC/DC CONVERTER 5.1V 300W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 376 pcs Dátový hárok PBM300PS05-C.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 5.1V
Napätie - Izolácia 4kV Napätie - vstup 90 ~ 264 VAC
typ Enclosed Veľkosť / rozmer 7.50" L x 4.50" W x 1.75" H (190.5mm x 114.3mm x 44.5mm)
séria PBM Výkon (watty) 300W
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C (With Derating) Počet výstupov 1
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Minimálny požadovaný náklad No Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks
efektívnosť 80% Detailný popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 5.1V 60A 90 ~ 264 VAC Input
Prúd - výstup (Max) 60A schválenie -